Tuğçe Tayfur’a icra şoku açıklama getirdi

Üçüncü evliliğini Muhammed Aydın’la yapan Tuğçe Tayfur’dan güzel haber gelmişti. Taner Şafak ile biten evliliğinden Taner Efe adında bir oğlu bulunan Tayfur, geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olmuştu.

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre, ünlü isim, geçtiğimiz ay kızı Tuğçe Lina’ya kavuştuğunu sosyal medyadan sevenlerine duyurmuştu.

“ANNEM HOŞ GELDİN”

Kızı için süslenen hastane odasını sosyal medya hesabından paylaşan Tayfur, “Annem hoş geldin” ifadelerini kullanmıştı.

675 BİN TL

Anne olmanın mutluluğunu yaşayan Tuğçe Tayfur’un evine icra geldiği konuşuluyor. İddiaya göre; kullanım için aldığı lüks aracı, araç sahibinden vekalet alarak başka bir kişiye satan Tuğçe Tayfur’un eşi Muhammed Aydın, aracın bedeli olan tutardan geriye kalan 675 bin TL’yi araç sahibine ödemedi.

JANDARMA DEVREYE GİRDİ

Araç karşılığı verdiği senetler sahte çıkan Aydın’ın, aramalara cevap vermediği öne sürüldü. Alacaklılarıyla mahkemelik olan Aydın ve Tayfur’un Zekeriyaköy’deki evine icra geldiği belirtildi. Birkaç hafta önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren Tuğçe Tayfur, karşısında icra memurlarını görünce büyük şok yaşadı. Tayfur’un, icra memurlarının eve girmesine izin vermeyince devreye jandarmanın girdiği iddia edildi.

EKSPER İNCELEME YAPTI

Tuğçe Tayfur’un evden ayrılmasının ardından jandarma ve icra memurları evde işlem yaptı. Evde bulunan ve kendilerine ait olan lüks marka saatlerin de eksper tarafından incelenerek sahte olduğu öğrenildi.

MESAJLAR ORTAYA ÇIKTI

Muhammet Aydın’ın alacaklılarının, Tuğçe Tayfur’un annesi Necla Nazır’a yazdıkları mesajlarda kısa sürede gündem oldu.

ICRAYI YALANLADI

Derdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, “Ben tatildeyim, annem evde. Öyle bir şey olsaydı haberim olurdu” sözleriyle icra iddiasını yalanladı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir